Op 25 februari heeft Vialle Autogas Systems uit Eindhoven een samenwerkingsovereenkomst gesloten met Atak Trade uit Mexico voor de distributie van Vialle-systemen in Mexico. Vialle verwacht er vanaf 2021 jaarlijks enkele duizenden van te kunnen leveren.
Occasion Center Zwolle is dinsdag door de rechtbank in Overijssel failliet verklaard. Het autobedrijf zette in juli 2013 het destijds eveneens failliete Auto Wieten voort.
Occasionplatform Carnext heeft André Buren benoemd tot chief technology officer, zeg maar hoofd technologie.
De mede door Tesla gerealiseerde 61.000 EV-registraties van vorig jaar zijn voor velen een wake-upcall geweest. Tel daarbij op 30.000 hybrides en je mag concluderen dat ruim 20 procent van
Op de vakbeurs Autoprof in Gorinchem (11-13 februari) was vooral het nodige aan werkplaatsapparatuur te zien. Naast aircomachines en de nodige ADAS-kalibratiesystemen vielen vooral de eerste deeltjestellers op.
Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties