Kiwa SCM reikt vandaag de eerste drie goedkeuringen uit aan leveranciers van systemen die diefstal van voertuigen voorzien van keyless entry en/of keyless start moet bemoeilijken.
In juni werden ruim 256.000 personenauto’s via het online platform Marktplaats verkocht. Van de surfende consumenten zocht 69 procent naar een auto met een benzinemotor.
Ford wil zijn bestaande leasebusiness met zakelijke klanten in Europa een impuls geven. Daarom bundelt de autofabrikant de krachten met fleetspecialist ALD Automotive in een gezamenlijke onderneming: Ford Fleet Management.
“De schadeherstelsector heeft de afgelopen maanden flinke schade opgelopen, maar de veerkracht en de creativiteit van ondernemers en managers blijken groot”, constateren voorzitter Toine Beljaars en branchemanager Frank Ruygrok van
Rocar-Tech begon gisteren aan een letterlijk open huis. Drie dagen lang kunnen relaties per auto stapvoets langs bestaande en nieuwe appratuur rijden, die opgesteld staat in het magazijn en de
Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties