Louwman onderzoekt de mogelijkheden tot overname en integratie van de Peugeot- en Mercedes-Benz-dealeractiviteiten van Automotions in West-Brabant en Zeeland. Beide partijen hebben hierover een principeovereenkomst bereikt. Het gaat om de verkoop- en de aftersalesactiviteiten.
‘Privédetective die goed met computers is erop gooien, beste en snelste oplossing‼️’; ‘Is maar 1 woord voor, laf’; ‘De schaduwzijde van succes’. Het wemelde van de steunbetuigingen nadat John van
Autobedrijf Van Leussen heeft Morrenhof in Raalte ingelijfd, één van de eerste Toyota-dealers in ons land. De overname past volgens directeur Harold van Leussen bij de strategie van het bedrijf.
Berner Group meldt dat ze ondanks de coronacrisis het nieuwe Europese centrale distributiemagazijn in Kerkrade volgens plan heeft kunnen uitvoeren. De eerste medewerkers hebben hun intrek genomen in de bijbehorende
Dealers kunnen op verschillende manieren onderhoud en reparatie aan vreemde merken binnenhalen. Toyota-dealer Helmond in Culemborg zet daarvoor de wasstraat ook commercieel in. Onlangs werd de kettingbaan vernieuwd én verbeterd.
Geen enkel automerk heeft zijn videostrategie goed op orde. Met die opmerkelijke conclusie komt Youtube Strategy & Service Agency 5PM op basis van eigen onderzoek naar videomarketing in de autobranche.
Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties