Louwman Group heeft per 1 november jl. de activiteiten van twee Toyota dealers overgenomen die in Rotterdam gevestigd zijn. Het gaat om Goosen & Polderman B.V. in Rotterdam Spaanse Polder en Spiering & Pluym B.V. in Rotterdam Ommoord.
Fource opent maandag een nieuw pand in Breda. Begin april begonnen de bouwwerkzaamheden en nu, 7 maanden later, volgt de officiële opening. Door corona zal deze bescheiden zijn.
Euromaster voegt drie nieuwe Euromaster Lease Service Points toe aan het netwerk. Daarmee komt het aantal Lease Service Points uit op 31 stuks, naast de bijna 100 eigen Euromaster-vestigingen.
Met het kentekenen van 2789 Volkswagens ID.3 kregen de registatiecijfers over de maand oktober een relatief beperkte min. Vorige maand werden mede daardoor in Nederland 31.988 nieuwe personenauto’s geregistreerd, oftewel
Het wetsvoorstel voor de apk-vrijstelling bij 50-plus is na ruim vijf jaar wachten aangenomen. Ook de ingangsdatum van 1-1-2021 is recent door het antwoord op Kamervragen van Remco Dijkstra (VVD)
Afgelopen week overleed Dries Stahlie, 89 jaar oud en een hard werkend leven achter de rug. Hij werd geveld door het Covid-19 virus. Tot op hoge leeftijd toonde hij een
Wat een jaar of vier, vijf geleden begon met het op afstand inleren van een trekhaak is inmiddels uitgegroeid tot een volwaardig teamlid op afstand binnen de werkplaats van Autobedrijf
Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties