Met 3,2 miljard dollar is de omzet van LKQ in het eerste kwartaal van 2021 5,7 procent hoger dan in dezelfde periode vorig jaar ($3,0 miljard). Dat blijkt uit de kwartaalcijfers die de onderdelendistributeur bekend heeft gemaakt.
Volvo gaat in de Benelux een samenwerkingsverband aan met aanbieder van oplaadsystemen Ohme voor het aanbieden van intelligente oplaadoplossingen aan Volvo-klanten met elektrische voertuigen.
Met ingang van 30 april 2021 wordt ook een recyclingbijdrage geheven op auto’s die uit het buitenland geïmporteerd worden en waarvoor een Nederlands kenteken wordt aangevraagd.
Met een gemiddelde belastingopbrengst van 3187 euro per voertuig blijft België binnen de Europese Unie het land met de hoogste autobelastingen per auto. Nederland staat op een zesde plaats met
Ruben Hartkoren is per 1 april de nieuwe franchisenemer van de Autotaalglas-vestiging in Gouda. Hij neemt het stokje over van Rolf Braun, die negentien jaar lang eigenaar was van de
Een bekende Nederlandse voetballer zei ooit: “Alleen kan je niks, je moet het samen doen.” Het is precies deze gedachte die Thea van der Maarel en Guus van Tol, eigenaren
Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties