Volgens het Centraal Plan Bureau (CPB) komt ons land schijnbaar sneller uit de crisis dan in eerste instantie gedacht. Diverse sectoren lijken minder te zijn geraakt en daarnaast blijkt de veerkracht van ondernemers erg groot. Dat geldt zeker voor de universele autobedrijven, zo blijkt uit recente WESP-cijfers.
De technologisch complexe auto vraagt veel van de moderne schadehersteller. Het Zeeuwse Van den Berg Autoschade en het Brabantse Bekkers Autoschade zijn twee bedrijven die daar, ieder op zijn eigen
Tesland uit Almere, bekend om zijn grotendeels in eigen beheer ontwikkelde Tesla-accessoires, start nu ook een lijn met slijtdelen.
Van Mossel Automotive Groep breidt het dienstenpakket van Van Mossel Autolease en J&T Autolease uit met Zakelijk Autodelen, speciaal ontwikkeld voor ondernemers die hiermee met minder auto’s toe kunnen.
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties