Elf winterbanden komen als goed uit de jaarlijkse winterbandentest die ANWB organiseert met zusterorganisatie ADAC. Drie winterbanden komen als onveilig uit de test.
De twee premiumapparaten van het marterverjagingssysteem Stop&Go zijn nu uitgerust met een handige tweekleurige led-indicator voor het batterijniveau. Het gaat om de 8 Plus-Minus en de 8 Plus-Minus Clip.
Afgelopen week leek het erop dat het bod van het Amerikaanse Lithia van 250 miljoen Britse ponden op de Britse, beursgenoteerde dealergroep Pendragon het finale bod was. Ondertussen zijn er
Op 25 september organiseerde de bedrijfstakorganisatie voor banden en wielen VACO in Utrecht een jubileumcongres ter gelegenheid van haar 85-jarige bestaan. Voorafgaand aan het congres sprak Aftersales Magazine met voorzitter
Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties