Elf winterbanden komen als goed uit de jaarlijkse winterbandentest die ANWB organiseert met zusterorganisatie ADAC. Drie winterbanden komen als onveilig uit de test.
De twee premiumapparaten van het marterverjagingssysteem Stop&Go zijn nu uitgerust met een handige tweekleurige led-indicator voor het batterijniveau. Het gaat om de 8 Plus-Minus en de 8 Plus-Minus Clip.
Afgelopen week leek het erop dat het bod van het Amerikaanse Lithia van 250 miljoen Britse ponden op de Britse, beursgenoteerde dealergroep Pendragon het finale bod was. Ondertussen zijn er
Op 25 september organiseerde de bedrijfstakorganisatie voor banden en wielen VACO in Utrecht een jubileumcongres ter gelegenheid van haar 85-jarige bestaan. Voorafgaand aan het congres sprak Aftersales Magazine met voorzitter
Laatste nieuws
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
2 april 2026
ICDP: Dealers ervaren nu al dalende aftersalesomzet – EV vraagt om ander verdienmodel
Meest bekeken berichten
Recente reacties