Auto-onderdelengrossier Molco Car Parts heeft zijn assortiment uitgebreid met schadedelen van het merk Prasco. Dit Europese merk is al meer dan 30 jaar actief in carrosseriedelen voor de aftermarket en produceert jaarlijks ruim 700.000 bumpers in hun eigen fabriek.
De Duitse onderdelenfabrikant Schaeffler heeft een reorganisatieplan gepresenteerd in reactie op de “uitdagende marktomgeving, de toenemende intensiteit van de wereldwijde concurrentie en de voortdurende transformatieprocessen die de automobieltoeleveringsindustrie beïnvloeden.” Het
Het Nationaal Aftersalescongres, de officieuze afsluiting van het aftersalesjaar, beleeft dit jaar zijn dertiende editie. Plaats van handeling: 1931 Congrescentrum in ’s-Hertogenbosch. De dag: donderdag 12 december 2024.
Kwam VWE Automotive voor de B2C-occasionverkoop in oktober tot een plus van 15,3 procent en 123.151 voertuigen, BOVAG houdt het op een plus van 12,3 procent en een totaal van
Laatste nieuws
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
15 mei 2025
APK-regelgeving krijgt update
14 mei 2025
AutoTechnica introduceert nieuwe elementen
Meest bekeken berichten
Recente reacties