Auto-onderdelengrossier Molco Car Parts heeft zijn assortiment uitgebreid met schadedelen van het merk Prasco. Dit Europese merk is al meer dan 30 jaar actief in carrosseriedelen voor de aftermarket en produceert jaarlijks ruim 700.000 bumpers in hun eigen fabriek.

Ook is Prasco de grootste importeur van carrosseriedelen uit het Verre Oosten. Dankzij deze samenwerking kan Molco Car Parts haar klanten nu een breder aanbod bieden van voordelige onderdelen voor schadeherstel.

Met de toevoeging van 18.000 Prasco-onderdelen – zoals plaatwerk, bumpers, spiegels, verlichtingsdelen en parkeersensoren – kan Molco Car Parts snel leveren aan autobedrijven. Prasco biedt naast bekende producten ook unieke onderdelen die elders niet beschikbaar zijn. De onderdelen worden geleverd in stevige verpakkingen om transportschade te voorkomen, wat zorgt voor een efficiëntere logistiek.

Daarnaast levert Prasco een breed gamma Premium Certified onderdelen, gecertificeerd door TÜV Sud en TÜV Rheinland. Dit biedt klanten extra zekerheid over de hoge kwaliteit van de producten. Met de toevoeging van Prasco versterkt Molco Car Parts haar assortiment, dat al meer dan 100 bekende merken omvat, zoals Textar, Denso, SKF, Hengst, Hella, TRW en Lemförder.

Alle Prasco-onderdelen zijn beschikbaar via de webshop van Molco Car Parts en eenvoudig te vinden op OE-nummer, kruisreferentie, kenteken of merk/model/motorconfiguratie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 januari 2025
Meer auto’s gestolen, minder teruggevonden in 2024
21 januari 2025
De Klok importeur Falken in Nederland
21 januari 2025
ING: Nieuwverkoop valt terug naar 370.000 in 2025
21 januari 2025
Groen licht voor overname Nord-Ostsee Automobile
21 januari 2025
KwikFit opent vestiging in Den Hoorn
21 januari 2025
‘Bij ons kunnen klanten de hele dag terecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties