Vakbonden CNV en FNV hebben een ultimatum naar BOVAG gestuurd in een laatste poging te komen tot een nieuwe cao voor de motorvoertuigen- en tweewielerbranche. Het ultimatum loopt af op vrijdag 31 januari om 23.59 uur.
Chemieconcern AkzoNobel heeft in 2024 een omzet gerealiseerd van ruim 10,7 miljard euro, 2 procent meer dan in 2023. De nettowinst kwam uit op ruim 1 miljard, vergelijkbaar met de
Tijdig investeren in koolstofarme technologieën leidt tot hogere operationele marges en versterking van het concurrentievermogen van Nederlandse bedrijven, naast het bijdragen aan het behalen van klimaatdoelstellingen.
Op de muur van het kantoor van beursorganisator Easyfairs in Gorinchem is in het Engels een bekende managementles te lezen: focus je niet op je concurrenten, maar op je klanten.
Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties