Vakbonden CNV en FNV hebben een ultimatum naar BOVAG gestuurd in een laatste poging te komen tot een nieuwe cao voor de motorvoertuigen- en tweewielerbranche. Het ultimatum loopt af op vrijdag 31 januari om 23.59 uur.
Chemieconcern AkzoNobel heeft in 2024 een omzet gerealiseerd van ruim 10,7 miljard euro, 2 procent meer dan in 2023. De nettowinst kwam uit op ruim 1 miljard, vergelijkbaar met de
Tijdig investeren in koolstofarme technologieën leidt tot hogere operationele marges en versterking van het concurrentievermogen van Nederlandse bedrijven, naast het bijdragen aan het behalen van klimaatdoelstellingen.
Op de muur van het kantoor van beursorganisator Easyfairs in Gorinchem is in het Engels een bekende managementles te lezen: focus je niet op je concurrenten, maar op je klanten.
Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties