The Alwaysbemobile Company wil de werkplaatsformule James Autoservice fors gaan uitbreiden. De doelstelling voor dit jaar is vijftig James autobedrijven operationeel te hebben. Daarvoor werd gisteren een grote bijeenkomst voor potentiële franchisenemers in Hilversum georganiseerd.

Ruim tachtig aanwezigen, waaronder ruim zeventig universele autobedrijven, hebben zich laten informeren over de mogelijkheden van de formule James Autoservice. CEO Luc van Bussel van Alwaysbemobile: "Uit de terugkoppeling blijkt dat er veel enthousiasme is. Wij gaan er nu voor zorgen dat hier James autobedrijven uit ontstaan."

Er staan nog twee bijeenkomsten gepland, in de regio’s Eindhoven en Den Haag. "We gaan wellicht een Tour de James door Nederland maken", aldus Van Bussel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 mei 2025
Personeelstekort remt ondernemers
30 mei 2025
IVA Business School ruim boven landelijk gemiddelde
30 mei 2025
VASS verwelkomt 900ste lid
30 mei 2025
Investeren
28 mei 2025
Volvo Buitenweg wordt toch Henk Scholten
28 mei 2025
Innovam en Altac sluiten samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties