De fanchiseformule James Autoservice heeft er vanaf 1 juni een nieuwe vestiging bij. Ondernemer Henno van den Berg is de achttiende vestiging gestart in Hoofddorp. Op de laatste dag van Autovak RAI 2011 is het franchisecontract ondertekend.

Henno van den Berg: “Het is altijd al een droom van mij geweest om voor mijzelf te beginnen in de autobranche. Op mijn vijftiende was ik al altijd aan het werk tussen de auto’s. Wat begon met poetsen is inmiddels uitgegroeid tot het complete beheer van de aftersales. In de loop der jaren heb ik alle kanten van het autovak gezien.”

Dat dit franchisecontract getekend wordt op de vakbeurs is geen toeval. Roel Damen ,
manager James Autoservice vertelt: “Op de Autovak RAI lanceerden wij de vijf zekerheden
van James Autoservice. De aansluiting bij ons door Henno onderstreept dat de vijf zekerheden meerwaarde bieden voor ondernemers.”

In maart zijn er nieuwe James-vestigingen gestart in Alphen aan den Rijn (Ducar), Den Haag (Vathauer) en Bunschoten (Daatselaar).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties