Tijdens de tiende editie van het RAI Mobiliteitsdiner in Den Haag heeft Jan Peter Balkenende de RAI Mobiliteitsprijs Het Gouden RAI Wiel in ontvangst mogen nemen. De oud-premier heeft de prijs gekregen vanwege zijn rol als aanjager en inspirator voor de vakministers van infrastructuur en milieu.

Roelf de Boer, algemeen voorzitter RAI Verenging, heeft deze avond gesproken over het gestrande project Anders Betalen voor Mobiliteit. De complexiteit van de materie, het gebrek aan regie, de eenzijdige communicatie, de rigide regelgeving en het gebrek aan tijd zijn als redenen naar voren gekomen in een onderzoek naar het falen van het project.

Bijna alle aanwezigen in de zaal waren van mening dat er vroeg of laat toch een systeem ingevoerd zal moeten worden, dat het gebruik van de weg beprijst. In een reactie op de discussie zei Balkenende: “Als we niets doen aan het beprijzen van weggebruik, dan kunnen we het bereikbaarheidsprobleem in ons land niet oplossen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
30 april 2026
Carlos Garcia in raad van bestuur ADPA
30 april 2026
Hogere marges op leasing Ayvens in Q1
30 april 2026
Oog voor uitstekende delen
Meest bekeken berichten
Recente reacties