De aandeelhouders van Autodistribution International (ADI) hebben NGK Spark Plug Europe voor het eerst uitgeroepen tot Supplier of the Year 2010. De fabrikant van bougies en lambdasensoren heeft de hoogste score behaald in alle categorieën van ADI’s jaarlijkse leveranciersbeoordeling.

NGK kreeg de beste beoordelingen van ADIs partners verspreid over heel Europa, onder andere voor het internationale assortiment, de bezorging en de levertijden. NGK scoorde bovendien bovengemiddeld in vrijwel alle overige categorieën en kreeg uitstekende beoordelingen in de zeer belangrijke categorieën QE Quality en Marketing.
“We zijn heel trots op het feit dat we deze prestigieuze prijs voor het eerst hebben gewonnen”, aldus Norbert Schmalfuß van NGK.

NGK levert al negen jaar producten aan ADI en haar negentien nationale partners in Europa. Het totale ADI-netwerk bestaat uit ongeveer 500 groothandels en meer dan 2.000 verkooppunten in meer dan 26 landen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties