Remy Automotive Europe heeft de zevende verkiezing gewonnen van de Remanufacturer of the Year Award for 2011. Zij krijgt de prijs vanwege haar revisieprestaties in de autobranche en de promotie daarvan. Remy heeft de prijs in ontvangst genomen op de beurs Rematec 2011 in de Amsterdam RAI.

William Schwarck, juryvoorzitter en hoofdredacteur van Rematec News: “De prijs van dit jaar gaat naar een bedrijf met een respectabele geschiedenis op het gebied van automotiverevisie. Remy Automotive Europe heeft een aanzienlijke bijdrage geleverd aan de bekendheid en reputatie van gereviseerde auto-onderdelen, in een tijd waarin behoud van middelen, bescherming van het milieu en klimaatproblemen bovenaan de agenda staan.”

Remy is gespecialiseerd in gereviseerde producten, zoals starters, dynamo’s, stuurpompen en remschijven. Het bedrijf heeft buiten West-Europa ook vestigingen in Oost-Europa en Tunesië. Er werken zo’n 800 mensen. De producten van Remy zijn onder meer verkrijgbaar via Brezan Automaterialen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Jaarcijfers Greenwheels: grotere vloot, jongere gebruikers
8 december 2025
Vernieuwde erkenningenstelsel binnenkort van start
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
Meest bekeken berichten
Recente reacties