De 43-jarige Marten van ’t Hoff is sinds 1 oktober de tweede nieuwe coördinator voor de marketing en communicatie bij AD Benelux. Eerder werd Barbara van Beijnum al aangesteld in dezelfde functie. Beiden staan onder leiding van marketingmanager Marcel Kwakkel, die op 1 september begonnen is bij AD.

Van ’t Hoff is in zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor de communicatie richting consumenten, grossiers en de AD Autobedrijven. Hij werkte voorheen vijf jaar bij Koni Holland als verkoopmanager voor de aftermarket en als productmanager voor Jama Engineering, een fabrikant van sportuitlaatsystemen.

“Deze stap is voor mij een enorme uitdaging en ik heb er dan ook veel zin in. Ik verwacht dat ik mijn ervaring in de autobranche kan inzetten om het internationale netwerk van AD Benelux nog verder te laten groeien”, aldus Van ’t Hoff.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties