Auto Service Centers USA in Maastricht koos twee jaar geleden voor de ABS-remmenlijn van USN-Centuri. Onlangs hebben zijn ook de uitlaten van USN toegevoegd. De fitter wil door samenwerking de voorraad afbouwen zonder slagvaardigheid te verliezen.

“Eigenaren Marten en Benno Ummels hadden een sterke voorkeur voor een constructie van het verlagen van de eigen voorraad. Daarbij willen zij ‘leunen’ op een nabije USN-Centuri-vestiging met een grote lokale voorraad”, aldus Antwan van Esch, salesmanager bij USN-Centuri.

Benno Ummels over de toevoeging van de uitlatenlijn: “Buiten de uitstekende service die USN-Centuri Maastricht ons kan bieden heeft de bereidheid van de leverancier tot het meedenken in deze materie geleid tot deze beslissing.”

Auto Service Centers USA heeft twee vestigingen, één op de Doktor Bakstraat en de ander op de Bloemenweg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties