Op het jaarlijkse internationale Group Auto-congres in Kroatië, is Gates onderscheiden als Leverancier van het Jaar in de categorie Verkoop. Het zijn de leden van de organisatie zelf die de winnaar kiezen.

In totaal hebben 24 leden van Group Auto uit 36 landen in Europa en Zuid-Amerika de verkoopresultaten van alle leveranciers beoordeeld. Zij hebben aan elke leverancier een waarde toegekend voor de klantenservice, nationale en internationale condities en representatie.

Peter Verdonckt, vice-president sales en marketing voor de Europese aftermarket bij Gates: “Het is een fantastische prestatie voor het Gates-aftermarketteam om deze prestigieuze prijs te winnen. We zijn er trots op dat we sterke, pro-actieve relaties met al onze partners hebben weten op te bouwen en dat we de juiste ondersteuning op elk niveau kunnen bieden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties