Afgelopen woensdag is het faillissement uitgesproken van Oskamp Equipment uit Baambrugge. Het goede nieuws is dat Oskamp Equipment in overleg met de curator volledig operationeel blijft, zodat de dienstverlening naar de klanten toe doorgang blijft vinden.

Directeur Bart Boerboom is bezig, eveneens in overleg met de curator en een aantal potentiële overnamepartijen, om een definitieve doorstart voor te bereiden.
“Mede door de huidige economische marktomstandigheden waren wij genoodzaakt om deze stap te maken. Op zich een trieste zaak omdat we pas twee jaar bezig zijn, maar gezien de orderportefeuille en ons servicebestand zien we de toekomst hoopvol tegemoet en zullen we trachten om zoveel mogelijk mensen aan het werk te houden”, aldus Boerboom.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties