Michiel Meijer, directeur James Autoservice en directeur Erik van den Heuvel van Autodata hebben 3 september een contract getekend voor de integratie van Wheeler Delta in de James-website.

Alle ondernemers in het netwerk van James kunnen nu met één handeling de bedrijfsvoorraad op hun eigen website plaatsen, maar ook op relevante occasionwebsites en Facebook. “Deze koppeling is uniek in de markt; alle occasions kunnen via social media bekeken worden. Daarnaast biedt het systeem de mogelijkheid om te betalen in termijnen en dit maandelijkse bedrag ook als zoekopdracht te gebruiken”, aldus Meijer in een verklaring.

In mei dit jaar maakte Leasetrader als eerste leaseportal al een koppeling met het occasionbeheersysteem van Autodata. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
Meest bekeken berichten
Recente reacties