ASN Groep heeft onlangs een verkiezing gehouden onder de managers van de aangesloten vestigingen. De ASN Manager van het Jaar 2012 is Erik den Dekker van ASN Den Bosch. Hij heeft dit jaar een score bereikt van 165 van de maximaal 200 te behalen punten in de beoordeling van een onafhankelijke jury.

“Op de eerste plaats is een ondernemer geëindigd die al jaren tegen de top drie aanschurkt, maar het podium net niet wist te bereiken. Een ondernemer die kort op de bal speelt, precies weet wat er in deze economische tegenwind van een schadeondernemer verwacht wordt, altijd ‘hands-on‘ is geweest en naar nu ook blijkt, zijn zaken goed voor elkaar heeft”, aldus de jury over de winnaar.

In de verkiezing is Hans Rijnbergen van ASN Rijnbergen Utrecht goede tweede geworden met 145 punten en Martin van Vreden van ASN Nootdorp kreeg 140 punten toegewezen, wat hem een derde plaats bezorgde. Van Vreden stond vorig jaar nog een positie hoger. “Dat kwam doordat hij niet minder is gaan scoren, maar omdat de tegenstanders een verbeterd resultaat hebben laten zien.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties