Het zijn er 594 minder dan vorig jaar, maar het totaalaantal van 15.889 bezoekers aan de drie dagen Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg is een nette score. Ondanks dat de bezoekersstroom donderdag wat laat op gang kwam, zijn er 6.001 geïnteresseerden langs de kassa’s gekomen.

“Einde dag hadden we een erg drukke beursvloer. We hopen natuurlijk altijd op een continustroom aan bezoekers, maar het zwaartepunt lag dus later op de dag. Organisatorisch heb ik een erg goed gevoel aan deze editie overgehouden”, laat Geert Huising van de Evenementenhal weten.

De beurs hanteerde dit keer twee entrees om de bezoekersstoom in goede banen te leiden. Beide kassa’s kenden in het aantal bezoekers een redelijk gelijke verdeling, 52 om 48 procent.

Nog even de statistieken; dag één 4.032 bezoekers, dag twee 5.889 en de derde dag 6.001.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties