ABS Autoherstel Roest in Didam maakt een doorstart en wordt toegevoegd aan de ABS Autoherstel Boekhorst Groep. Boekhorst telt reeds drie vestigingen: twee in Arnhem en één in Apeldoorn. Met deze doorstart wordt een extra, vierde locatie aan de groep toegevoegd. Boekhorst Didam is volledig operationeel.

“Door de schaalgrootte kunnen we extra voordelen generen en alle schades van groot tot klein in de regio Arnhem en omstreken snel en efficiënt afwikkelen”, zegt Martijn Boekhorst, directeur-eigenaar van de vier gelijknamige schadebedrijven. “Met de uitbreiding met deze vestiging kunnen wij onze markpositie versterken en zorgen wij ervoor dat het merendeel van de vakmensen hun baan behoudt.”

“Alleen door vernieuwing is het mogelijk om in deze krimpende markt te blijven groeien. Wij onderzoeken continu hoe wij personen- en bedrijfswagens nog vakkundiger en nog sneller kunnen repareren. Hierbij beschikken wij over de modernste technieken. Maar ook uitbreiding van onze diensten behoort tot vernieuwing”, aldus Boekhorst.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties