De failliete winkelketen van onder meer auto-artikelen en fietsen, Halfords, gaat opnieuw een groot deel van de boedel veilen. Dat gebeurt online vanaf woensdag 7 januari. De veiling is onder auspiciën van veilinghuis BVA Auctions.

Halfords Nederland bestond uit ruim 130 vestigingen in Nederland en handelde onder de namen Halfords, Halfords Nederland, Halfords Superstore, Halgros, Bike World en Halfords Op=Op Shop. Halfords ging in oktober failliet. Curatoren hadden goede hoop op een doorstart van de 530 man personeel tellende winkelketen, maar haalden uiteindelijk bakzeil. Bestaande franchisenemers hebben inmiddels 17 winkels overgenomen en onderhandelen nog met 14 andere winkels over een doorstart.

De veiling betreft de boedel van elf vestigingen in Den Haag, Rotterdam (2) , Weert, IJmuiden, Veenendaal, Baarn, Helmond, Houten, Maastricht en Zevenaar. De winkels van Halfords in Amsterdam, Veenendaal, Zwijndrecht en Zaandam houden een faillissementverkoop voor publiek op locatie van 8 tot en met 10 januari.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties