Seat Nederland zet ieder jaar een dealer in het zonnetje en dit keer is dat Ames Auto Casa uit Dordrecht. Het autobedrijf krijgt de Best Dealer Award voor haar prestaties op het gebied van klanttevredenheid, deskundigheid en verkoopaantallen.

“Ames Auto Casa scoort als vanouds op het gebied van verkoopaantallen door hun relatienetwerk, zowel zakelijk als privé en heeft in 2014 heel goed gepresteerd. Het is mooi om te zien dat een grote speler als Ames door hun onverdeelde aandacht op Seat deze resultaten boekt,” aldus Hans Mulder, directeur van Seat Nederland.

Reinier de Koning, manager van Ames Auto Casa uit Dordrecht: “Uiteraard zijn we hartstikke trots op het feit dat Seat ons heeft uitgeroepen tot de beste merkdealer van Nederland. Dag in dag uit hebben we ons ingezet om op alle fronten en bovenal op klanttevredenheid, een topprestatie neer te zetten.”

In totaal nomineerde Seat tien dealerbedrijven voor de onderscheiding.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties