Met ingang van 1 juni is Frank Tanke benoemd tot country manager van Autorola Nederland. Hij werkte hiervoor onder meer bij Chevrolet en Michelin. De 39-jarige Frank Tanke studeerde Business Economics aan de universiteit van Queensland in Australië en Bedrijfseconomie in Maastricht.

Van 2000 tot 2010 werkte hij in diverse functies bij Michelin. “In Engeland heb ik voor Michelin onder meer het winterbandenprogramma opgezet”, vertelt Tanke. “Tot dat moment waren winterbanden daar eigenlijk geen serieus product.”

Daarna werkte hij als country manager voor Chevrolet Nederland en Chevrolet België, initieel in een fase van opbouw van het merk en dealernetwerk. Na de sluiting van Chevrolet heeft Tanke bij Euromaster het volledige logistieke traject van banden in Nederland en Denemarken geoptimaliseerd.

Als country manager van Autorola in Nederland krijgt Tanke onder meer tot taak om het marktaandeel van de online autoveiling te vergroten. “Autorola biedt tal van creatieve tools aan zijn klanten”, zegt Tanke. “Het is een bedrijf waar Europees wordt gedacht. Wat we nu moeten doen is duidelijk naar de markt communiceren wat onze innovatieve producten, zoals Indicata, voor de remarketingsector in Nederland kunnen betekenen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties