Stiba-voorzitter Robert van Notten is afgelopen woensdag overleden. Het bestuur van de branchevereniging toont zich in een persverklaring ‘dankbaar voor alles wat hij voor Stiba heeft betekend’. Van Notten werd in 2012 door de algemene ledenvergadering benoemd tot voorzitter.

“Hij heeft zich met grote passie en daadkracht ingezet om de belangen van Stiba optimaal te behartigen. Erg belangrijk voor hem was het opbouwen en in stand houden van een goede relatie met de andere brancheorganisaties binnen de autobranche”, aldus het bestuur.

“Voor Robert was de voertuigdemontagebranche zonder meer een belangrijke speler in het streven naar een meer milieuvriendelijke omgeving en meer verantwoord omgaan met materialen en grondstoffen. Hij heeft daaraan binnen Stiba een belangrijke bijdrage geleverd. We zullen hem missen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 augustus 2025
Een op drie leaesauto’s Arval Nederland inmiddels volledig elektrisch
25 augustus 2025
Hogere bandenomzet Hankook, dalende winst
25 augustus 2025
ANWB roept kabinet op: stop indexering accijns brandstof
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
Meest bekeken berichten
Recente reacties