Bij De Haas Automotive Services B.V., de holding van de Indumij Groep, treedt Helmert de Haas (31), zoon van DGA Derk de Haas, per 1 januari 2016 toe tot de directie. De Indumij Groep behoort tot één van de grotere ondernemingen binnen de automotive branche en vertegenwoordigd ondermeer de merken Kia, Nissan, Renault en Dacia.

Helmert behaalde in 2011 zijn Master Business Administration/Finance and Investments aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam, waarna hij een jaar in Parijs ging werken bij de Franse vastgoedbank Credit Foncier.

Eind 2012 trad hij in dienst bij de Indumij Groep waar hij brandmanager werd voor de merken Nissan en KIA. In zijn nieuwe functie krijgt Helmert de verantwoordelijkheid voor onder meer de Indumij Klanten Service (IKS), Human Resources (HRM), IT, duurzaamheid en klantbeleving. Daarnaast blijft hij als brandmanager verantwoordelijk voor de merken Nissan en Kia binnen de groep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties