The People Group uit Nieuwkuijk heeft bewust gekozen voor de aanschaf van tien Toyota Aygo’s en drie Yaris Hybrides. Het bedrijf heeft maatschappelijk en duurzaam verantwoord ondernemen namelijk volledig opgenomen in de bedrijfsvoering.

“Ons wagenpark bestond al voor meer dan de helft uit Toyota’s en daarover zijn we altijd heel tevreden”, aldus Bas van Laar, directeur van The People Group.
“Duurzaam en maatschappelijk ondernemen hebben we allebei hoog in het vaandel en mede daardoor is een prettige samenwerking ontstaan tussen onze bedrijven”, zegt Rik Nanning, vestigingsmanager Toyota Jos van Boxtel, die de dertien nieuwe Toyota’s leverde.

The People Group is een Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in multidisciplinaire projecten in de civiele techniek, elektro- en installatietechniek, werktuigbouwkunde, geotechniek en informatie- en communicatietechniek. Behalve in eigen land, is het bedrijf ook actief in België en Duitsland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties