Grossier Hamu Automaterialen, gevestigd in Nunspeet, Harderwijk, Amersfoort en Apeldoorn, neemt Otogros over. Het contract is 6 mei getekend en gaat per direct in.

De Otogros-filialen in Amersfoort en Putten zullen gesloten worden. “Deze klanten kunnen prima beleverd worden vanuit onze Hamu-vestigingen in Amersfoort en Harderwijk. Hier ligt een enorme voorraad en alle klanten kunnen gebruik maken van onze éénuurservice”, geeft eigenaar Hans Mulder aan. De overige vier vestigingen in Almere, Kampen, Epe en Veenendaal blijven doordraaien onder de naam Otogros. Zij krijgen een betere personele bezetting en veel meer voorraad.

Otogros is voornamelijk sterk in het dealerkanaal, terwijl Hamu hoofdzakelijk levert aan vrije garages. “Door deze deal hebben wij een sterkere positie in ons bestaande gebied en kunnen wij ons verzorgingsgebied flink uitbreiden. Zowel de Hamu- als de Otogros-klanten zullen er wat betreft voorraden, logistiek en it-oplossingen op vooruit gaan.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties