Ad de Goey senior is onlangs koninklijk onderscheiden als lid in de Orde van Oranje Nassau. De Goey werd volkomen verrast met deze onderscheiding tijdens het vijftigjarig jubileumfeest van ABS Autoherstel Ad de Goey in Woerden.

De Goey ontving de onderscheiding uit handen van burgemeester Molkenboer van Woerden. Hij kreeg het lintje mede vanwege zijn vele vrijwillige functies en grote inzet voor Woerden. Zo is hij bijvoorbeeld coördinator voertuigenbranche tijdens diverse evenementen van het Woerdense Techniek talent en was hij bestuurslid en secretaris voor de regio Utrecht van Focwa en lid van de Raad van Afgevaardigden. Ook is hij voorzitter van het Zeemanskoor Bravour, dat zijn vijftienjarig bestaan, vierde, het Shantyfestival en de Havendagen.

Het schadeherstelbedrijf is nog steeds in handen van de familie De Goey en sinds vijftien jaar in handen van de twee broers De Goey: Albèrt en Ad jr.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties