Wijnand Kuiper (42 jaar) versterkt sinds deze maand als financieel directeur het directieteam van leasemaatschappij ALD Automotive. Kuiper, vertrekkend bij Care Autoschade, volgt Matthieu van Tellingen op.

In zijn nieuwe rol wordt hij eindverantwoordelijk voor de financiële afdelingen, waaronder controlling, accounting, collectie en acceptatie. Daarnaast maakt hij deel uit van het Nederlandse directieteam en zal hij een belangrijke rol spelen bij de uitrol van de strategie van de leasemaatschappij gericht op innovatie en groei.

Kuiper volgt de naar de IT-dienstverlener Topicus vertrokken Matthieu van Tellingen op, die ruim negen jaar bij ALD Automotive gewerkt. Kuiper is afgestudeerd bedrijfseconoom aan de Universiteit van Tilburg  en register controlling aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Hij heeft vijftien jaar financiële ervaring en was hiervoor ruim vijf jaar werkzaam bij Care Autoschade. Bij het schadebedrijf, met 52 vestigingen in Nederland, was hij onder andere verantwoordelijk voor het dagelijks aansturen van de financiële afdelingen.

ALD Automotive is gespecialiseerd in Operational Leasing en Fleet Management. Met ruim 1.300.000 voertuigen en meer dan vijfduizend werknemers in 41 landen behoort het bedrijf tot de drie grootste autoleasemaatschappijen wereldwijd.  Vorige maand werd ALD Automotive gekroond tot beste leasemaatschappij van Nederland, samen met Arval.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties