Opel Nederland heeft Schadeherstelbedrijf D&L gecertificeerd als Opel Erkend Schadeherstelbedrijf. Dit is het resultaat van intensieve samenwerking met Autobedrijf Juurlink, de Opel Erkend Reparateur en dealer.

Verzekeraars als Achmea, met o.a. Centraal Beheer, FBTO, Interpolis en Avero, hebben inmiddels de keuze gemaakt voor Opel erkend schadeherstel. Schadeherstelbedrijf D&L en Autobedrijf Juurlink worden continu getraind op specifieke Opel schadereparatiemethoden, voorschriften en administratieve processen door General Motors Europe.

In combinatie met Autobedrijf Juurlink als loketfunctie voor de schades resulteert dit volgens de partijen in een ‘grote expertise’ op het gebied van schadeherstel en ‘zeer specifieke’ Opel-kennis. Autobedrijf Juurlink is verantwoordelijk voor de schade-afhandeling, waarbij deze schade volgens de fabrieksvoorschriften zal worden gerepareerd bij Schadeherstelbedrijf D&L met behoud van de fabriekscarrosserie garantie tot 12 jaar.

D&L Schadeherstel is behalve Opel Erkend Schadehersteller ook Citroën Erkend Reparateur in nauwe samenwerking met de dealer van dat merk Citram.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2025
CarXpert: zestig franchiseovereenkomsten getekend
10 april 2025
TNO opent smart mobility center op Helmondse campus
10 april 2025
Boetes voor Nokian en oud-werknemers
10 april 2025
VZR: Hoge afkoopsommen bij verplichte elektrische auto’s onacceptabel
9 april 2025
Nexus Automotive International onthult bandenstrategie
9 april 2025
Bovemij Group weet verlies te verkleinen
Meest bekeken berichten
Recente reacties