Directeur Frank Vos van het opleidingsinstituut voor de carrosseriebranche VOC zal per 1 mei 2017 de organisatie verlaten. Hij wil met zijn vertrek de weg vrijmaken voor een aantal gewenste veranderingen binnen VOC en het opleidings- en ontwikkelingsfonds OOC.

VOC nieuwe stijl, zo heet het in een persbericht, “heeft een sterkere focus op het aansluiten van de wensen in de markt en het vertalen daarvan naar passende oplossingen voor een toekomstbestendige branche. Het VOC-bestuur wil deze ontwikkeling graag krachtig doorzetten.”

Een van de aangekondigde veranderingen is het ontvlechten van VOC en OOC. VOC en OOC krijgen een nieuwe directeur, die nog niet bekend is. Het VOC-bestuur zal zichzelf ontbinden en omvormen tot een raad van toezicht.

VOC was niet voor nader commentaar bereikbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 maart 2026
Euromaster Nederland lanceert franchiseconcept
17 maart 2026
Auto importeren uit Duitsland loont vooral voor plug-in hybrides
17 maart 2026
Lease-overname groeit: jonge EV’s wisselen vaker van berijder
17 maart 2026
Leaseplatform compenseert dieselprijs met 20 cent per liter voor ondernemers
17 maart 2026
‘IJshockey laat je niet meer los’
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
Meest bekeken berichten
Recente reacties