Verzekeraar Nh1816 heeft het manifest Duurzaam Schadeherstel ondertekend, als signaal naar de schadeherstellers waarmee operationeel wordt samengewerkt om schades op een duurzame manier te herstellen.

Nh1816 werkt vanuit de coöperatieve gedachte: niet de winst maar het belang van haar stakeholders is het vertrekpunt. Een deel van de winst wordt samen met lokale adviseurs gestoken in goede doelen. Ook regionale en grotere landelijke doelen krijgen financiële ondersteuning. Het herstel van schades conform de principes van duurzaamheid past volgens de verzekeraar binnen die gedachte.

In een toelichting zegt Hans de Waard manager verzekeringen (links op de foto): “Schade is al vervelend genoeg, laten we vooral niet ook nog het milieu en de samenleving daarmee belasten. Wij willen graag een duurzame relatie aangaan met schadeherstellers, maar dat kan alleen als zij duurzaam repareren.”

Bestuursvoorzitter Harry Filon van stichting Duurzaam Repareren is verheugd met de ondertekening. “Het is van belang dat verzekeraars en andere opdrachtgevers het signaal afgeven dat zij alleen zaken willen doen met duurzame bedrijven. Men kan dit zien als het nemen van de verantwoordelijkheid in de waardeketen, maar het is natuurlijk ook zo dat bedrijven die duurzaam repareren hen continuïteit bieden.” 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 oktober 2025
Omzet GPC 4,9 procent hoger in derde kwartaal
22 oktober 2025
Schaeffler VLS breidt uit met Vitesco
22 oktober 2025
Fuchs introduceert voertuigscanners TwoTronic
22 oktober 2025
Apetrots op een prachtige branche
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
Meest bekeken berichten
Recente reacties