Persgroep Online Services, waarin de Vlaamse uitgever De Persgroep zijn online activiteiten heeft gebundeld, stopt per direct met carsom.nl. Volgens de Persgroep is er onder consumenten te weinig belangstelling voor het online portal voor onderhoudswerkzaamheden.

carsomBij Carsom.nl zijn garagebedrijven aangesloten die voor een vast bedrag enkele veel voorkomende onderhoudswerkzaamheden offreren. Consumenten krijgen, nadat zij een keuze hebben gemaakt voor een bepaalde klus, een lijst met garages en hun bijbehorende tarieven. De consument kan vervolgens online een afspraak maken bij een garagebedrijf uit de lijst. De Persgroep stopt met de site omdat er volgens directeur Erna Staals van Persgroep Automotive te weinig vraag is naar de service.

Behoudend

Erna Staals: “Ondanks de mediakracht van het Persgroep netwerk en de samenwerking met een sterke partner, Robert Bosch, blijkt deze markt lastig te bewegen richting volwassenheid. Consumenten kiezen voor het onderhoud van hun auto liever voor een bekende dealer of een onderhoudsbedrijf op advies van familie en vrienden. Er zijn wel consumenten die een onderhoudsafspraak online inplannen en administratief afhandelen, maar deze groep is op dit moment simpelweg nog te klein.” De Persgroep laat weten dat het beëindigen van Carsom.nl geen gevolgen heeft voor de werkgelegenheid bij De Persgroep.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties