Sven Vosselman is per 1 september als Associate Partner de samenwerking aangegaan met Heiwegen Consultancy. Hij gaat zich richten op de aftermarket-toeleveranciers, OEM-fabrikanten en importeurs.

heijwegenVosselman heeft onder meer gewerkt als key-accountmanager bij Continental Banden Groep, als procurementmanager bij Pon’s Automobielhandel en als businessdevelopmentmanager bij  Apollo Vredestein. “Voor het succesvol bij elkaar brengen van mensen en bedrijven en meewerken aan oplossingen van organisatorische vraagstukken zet ik me graag in.”

Aftermarket

Directeur Perry van Gerwen zegt dat Heiwegen Consultancy met de komst van Sven Vosselman haar groei voortzet in de aftermarket. “Zijn kennis, ervaring en  netwerk in de sector zijn voor ons heel belangrijk.” Vorige week maakte Heijwegen de aanstelling bekend van Rob van der Hoort en Kezban Unal.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
Meest bekeken berichten
Recente reacties