Onderdelendistributeur LKQ heeft in het derde kwartaal van dit jaar een omzet gerealiseerd van bijna 2,5 miljard dollar. Dat is een groei van 11,7 procent ten opzichte van het derde kwartaal 2016.

De winst over het derde kwartaal komt uit op 122 miljoen dollar. Dat betekent een stijging van 11,4 procent vergeleken met het derde kwartaal vorig jaar. Over de eerste negen maanden van 2017 komt de omzet uit op 7,3 miljard dollar. Dat was 6,4 miljard dollar vorig jaar en betekent een stijging van 14,1 procent.

Europa

LKQ heeft inmiddels flink wat Europese activiteiten, waaronder Sator-Fource, ECP, Rhiag, VHIP/BCC, Mekonomen. Deze droegen over de eerste negen maanden bijna 2,7 miljard dollar bij aan de omzet. Met een op historische gronden nog goed vierde kwartaal te gaan lijkt het erop dat LKQ de grens van 10 miljard dollar omzet dit jaar gaat slechten. De directie van LKQ gaat er met enig voorbehoud van uit dat de brutowinst over heel 2017 uit zal komen op bijna 600 miljoen dollar.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
11 april 2025
ProMedia neemt Aftersales Magazine over
10 april 2025
CarXpert: zestig franchiseovereenkomsten getekend
10 april 2025
TNO opent smart mobility center op Helmondse campus
10 april 2025
Boetes voor Nokian en oud-werknemers
10 april 2025
VZR: Hoge afkoopsommen bij verplichte elektrische auto’s onacceptabel
9 april 2025
Nexus Automotive International onthult bandenstrategie
Meest bekeken berichten
Recente reacties