Autoschade Herstel Groep is geaudit voor zowel de Focwa Standaard als voor MVO en ISO. Er is gekozen voor integrale ketencertificering en AHG is met vlag en wimpel geslaagd voor al deze vormen van kwaliteitscertificering.

Zowel de centrale organisatie in Ede als de ruim vijftig lokale vestigingen zijn tegen de hoogste Focwa-norm (Totaal Herstel) getoetst door Dekra. De audit heeft aangetoond dat alle AHG-vestigingen voldoen aan deze norm.

‘Cum laude’

AHG-directeur Guus van Dreven: “Alle klanten van de vestigingen van Autoschade Herstel Groep zijn dus verzekerd van een uitgebreide kwaliteitsbundel met maar liefst drie certificaten. Wij zijn er trots op dat alle aangesloten vestigingen de hoogste Focwa-kwaliteitsnorm ‘cum laude’ hebben gehaald. De klant kan met alle schades, zowel cosmetisch als complex en merkspecifiek, terecht bij alle vestigingen.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties