Met de overname van Moonen Autoschades voegt Cleijsen Autoschade een derde vestiging in Tilburg toe aan zijn netwerk, dat daarnaast bestaat uit vestigingen in Goirle en Alphen.

“Wij zien volop kansen in Tilburg om onze klanten nog beter van dienst te zijn”, vertelt eigenaar Peter Cleijsen. “Met deze uitbreiding kunnen we onze dienstverlening verder verbreden en zijn we nog beter bereikbaar voor opdrachtgevers en berijders in de regio.”

AHG

Cleijsen Autoschade is aangesloten bij Autoschade Herstel Groep (AHG). Guus van Dreven, directeur van AHG: “Wij zijn blij met de uitbreiding in Tilburg, die laat zien dat onze belofte richting ondernemers werkt. Peter kiest voor groei binnen ons netwerk, omdat het hem in de praktijk direct voordeel oplevert. Dat is waar het bij ons om draait: ondernemers ondersteunen met slimme oplossingen die renderen.”

Op de foto: Peter Cleijsen (links) en Matt Moonen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
Meest bekeken berichten
Recente reacties