De connected car en de connected klant. Autofabrikanten blijven deze via allerlei diensten combineren, zoals BMW nu met een taxidienst.

Ook als de betreffende consument helemaal geen auto wil bezitten. Autodelen is tot nu toe een dure hobby voor autofabrikanten. Niet voor niets werken BMW (Drive Now) en Daimler (Car2Go) nu steeds vaker samen.

Taxi-service

BMW heeft nu besloten om via dezelfde app als waarmee toegang wordt verkregen tot een deelauto, ook een taxiservice te introduceren. Daarmee stapt BMW – voorlopig alleen nog in de VS – in de markt die wordt bedient door Uber en Lyft. In Duitsland was Mercedes-Benz al eerder in een taxidienst gestapt, maar kreeg daar wel veel kritiek van de taxibedrijven, traditioneel vooral Mercedes-kopers.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
Meest bekeken berichten
Recente reacties