BMW en Daimler, respectievelijk gezeteld in München en Stuttgart, zijn van plan het hoofdkwartier van hun gezamenlijke mobiliteitsonderneming in Berlijn te vestigen.

“Het is onze visie om gezamenlijk een wereldspeler te worden voor connected mobiliteitsdiensten. Als centrum voor creativiteit en innovatie is Berlijn precies de juiste locatie voor onze plannen”, aldus Dieter Zetsche, voorzitter van de raad van bstuur van Daimler AG.

Toekomst

“De toekomst van mobiliteit krijgt vorm in steden als Berlijn. Met het ecosysteem dat wij willen bouwen, creëren we oplossingen voor de stedelijke mobiliteit van morgen: intelligent, naadloos gekoppeld en beschikbaar met de tik van een vinger. We geloven dat dit de kwaliteit van het leven in grote steden zal verbeteren”, zegt Harald Krüger, voorzitter van de raad van bestuur van BMW.

Europees

De joint venture tussen BMW en Daimler werd al in maart beklonken, maar is nu ook officieel aangemeld bij de Europese Commissie. Met de samenwerking hebben beide partijen dan ook duidelijk een internationaal doel voor ogen: wereldwijd duurzame stedelijke mobiliteitsdiensten mogelijk maken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties