In de eerste weken van dit jaar hebben zich tien nieuwe franchisepartners aangesloten bij Autohopper. Daarmee komt het netwerk van de autoverhuurformule op 113 vestigingen in Nederland.

Accountmanager Sander Wilschut (r.) overhandigt de sleutels van een bakwagen aan Harald Jansen van Autohopper Venlo.
Accountmanager Sander Wilschut (r.) overhandigt de sleutels van een bakwagen aan Harald Jansen van Autohopper Venlo.
In januari openden de deuren in Geldrop, Purmerend, Harmelen, Goirle en Venlo. Deze maand zijn Den Hoorn, Beilen, Geleen, Roden en Mijdrecht aan de beurt. Al deze vestigingen verhuren uitsluitend nieuwe auto’s, variërend van compact tot gezinswagens en verhuisbussen.

Shop in shop

Doordat Autohopper een shop-in-shop-formule is, krijgt ze volgens directeur Mark Dekker juist in kleinere verzorgingsgebieden voet aan de grond. De vestigingen worden gerund door lokale ondernemers met een onafhankelijk, dealer- of schadeherstelbedrijf. “Vertrouwen is belangrijk in onze branche. Wie kun je nu beter vertrouwen dan de garagehouder bij jou om de hoek?” Autohopper hoopt eind dit jaar zo’n 130 vestigingen te hebben en wil ook met het wagenpark groeien. Met name in Limburg en de regio Groningen/Friesland zoeken we nog partners.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties