Arno Mennink behoort tot de beste Mitsubishi-monteurs ter wereld. De Nederlandse technicus en 1e monteur van merkdealer Nijman in Borculo eindigde als derde bij de Mitsubishi Global Service Skills Contest in Japan.

In de aanloop naar de finale won Mennink de nationale competitie, waarmee hij zich kwalificeerde voor de Europese eindstrijd. Daar gingen twaalf winnaars de onderlinge strijd aan. Ook die titel sleepte Mennink in de wacht, waarmee hij zich verzekerde van de wereldfinale.

Software-aanpassing

In Tokio nam hij het op tegen 22 andere Mitsubishi-monteurs uit de hele wereld. Na een theorietest volgde een praktijkronde. Zo moest binnen een bepaalde tijd een elektrisch defect worden opgespoord en gerepareerd. Ook was er een opdracht om specifieke software-aanpassingen door te voeren. De Nederlandse finalist eindigde als derde, achter de winnaar uit Indonesië en de tweede uit Thailand.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties