Garage Metropool uit Rotterdam sluit zich per 1 oktober 2019 aan bij Autoexcellent. Groupauto-grossier Aparts stelde het garagebedrijf aan bij de premium werkplaatsformule.

Garage Metropool verricht onderhoud, reparatie en schadeherstel voor vrijwel alle automerken. Ook biedt het bedrijf zakelijke oplossingen, van wagenparkbeheer tot totaal onderhoud van een vloot. DGA Peter Leenheer: “We vervangen alleen onderdelen die écht vervangen moeten worden, altijd in overleg. Door transparant te zijn en goede service te bieden, hebben wij al jaren tevreden klanten.” Met het oog op de toekomst heeft Leenheer aansluiting gezocht bij Autoexcellent. Als argumenten noemt hij de trainingen en ondersteuning op het gebied van techniek en marketing.

Strenge eisen

Autoexcellent mikt op de grotere autobedrijven. De werkplaatsformule wil de klanten van het autobedrijf een eenduidig service- en kwaliteitsniveau bieden. Een deelnemer moet voldoen aan strenge eisen en continu werken aan technologie en innovatieve oplossingen. Autoexcellent was in 2013 een initiatief van de Duitse grossiersgroepen Coparts Autoteile en Select. In ons land heeft Groupauto Nederland de exclusieve licentie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
Meest bekeken berichten
Recente reacties