NRF organiseert als allereerste aftermarketleverancier een virtuele stand, als alternatief voor Automechanika Frankfurt 2020. De stand met het NRF-team en nieuwe producten kunnen ‘bezocht’ worden van 8-12 september, de oorspronkelijke beursdata.

Normaal gesproken zou NRF dit jaar aan Automechanika Frankfurt 2020 deelnemen met een grote beursstand. Op de beurs ontmoet de onderneming normaliter vijfhonderd klanten uit wereldwijd meer dan tachtig landen. Door de coronapandemie werd echter begin mei ook ‘s werelds aftermarketbeurs afgelast. NRF wilde dit momentum toch niet voorbij laten gaan, reden om een alternatief te ontwikkelen in de vorm van een virtuele stand.

Deze gaat live in dezelfde week als de originele Automechanika, een periode die veel klanten al hadden gereserveerd in hun agenda. “Dat maakt het de ideale week om dit te organiseren”, stelt NRF. Sowieso is de fabrikant en leverancier van koelproducten er dankzij online meetings in geslaagd om de voorbije periode volop in contact te blijven met zijn mondiale klantenportfolio. Het team is momenteel bezig de internationale agenda’s te vullen. Voor wie zelf een vergaderverzoek wil sturen: planyourmeeting@nrf.eu

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties