Om zijn netwerk van snellaadstations uit te kunnen breiden, start Fastned vandaag een nieuwe uitgifteserie van obligaties. Hoewel de groei op dit moment wordt geremd doordat veel mensen thuiswerken, is Fastned positief over de langere termijn.

Vorige week publiceerde het bedrijf over het derde kwartaal van 2020 een omzetgroei van 54 procent ten opzichte van hetzelfde kwartaal in 2019. Het aantal elektrische voertuigen blijft groeien. De vraag naar energie zal volgens Fastned versneld toenemen zodra mensen weer meer gaan rijden. Daarom is het van belang om te blijven investeren in laadcapaciteit. De nieuwe obligaties hebben een looptijd van vijf jaar, met zes procent rente.

Fastned heeft momenteel 126 snellaadstations in Nederland, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en België. Alle stations zijn 24/7 publiek toegankelijk. Doel is een Europees netwerk van duizend snellaadstations, waar elektrische rijders in een kwartier tot driehonderd kilometer bereik kunnen bijladen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties