Vrooam-grossier Lantinga is de tweede automaterialengrossier in ons land die het ABC Lease Partner-concept aan zijn klanten ter beschikking stelt. Lantinga informeert zijn klanten over het concept en helpt ze bij de eventuele implementatie ervan.

Het eerste autobedrijf uit het relatienetwerk van Lantinga dat is aangesteld als ABC Lease Partner is Vakgarage De Winter uit Winschoten. Daniel Fokkens van autobedrijf De Winter ziet daarmee kansen in de lokale zakelijke markt. “Wij merken dat de klein zakelijke markt en het lokale mkb dicht bij huis zaken willen doen, niet in de laatste plaats voor de service. Ik heb diverse bedrijven in de regio gesproken en dat was voor mij reden om met ABC Lease Partner in zee te gaan.”

Twaalf ABC Lease Partners

Het was grossier Eurami Automaterialen uit Naarden dat enige maanden geleden het concept ABC Lease Partner bij zijn klanten – met name de universele autobedrijven – introduceerde. Naast Vakgarage De Winter bieden inmiddels ook al elf klanten van Eurami de diensten van ABC Lease Partner nu rechtstreeks aan hun zakelijke klanten aan.

Paul Lantinga van de grossiersgroep Lantinga wil in principe op alle drie de vestigingen ABC Lease Partner gaan uitdragen. “Ik merk dat het universele autobedrijf meer feeling krijgt met de zakelijke markt. Dat komt ook omdat bedrijven uit de lokale zakelijke markt een alternatief zoeken voor de dealer. ABC Lease Partner is bovendien erg flexibel en de deelnemende autobedrijven zitten ook fysiek dicht bij die klant.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties