Autohuis De Poort in Woudenberg heeft zich per 1 april aangesloten bij PCA TOP Merkspecialist voor de merken Peugeot, Citroën, Opel en Fiat.

Enrico Kroon (foto links), directeur: “Door veranderingen in het dealernetwerk van Stellantis, waarvan wij deel uitmaakten, was het voor ons tijd om de zaken anders te regelen. Wij hebben bewust gekozen verder te gaan als PCA en TOP Merkspecialist. Bij ons  kunt u terecht voor onderhoud, reparatie, schadeherstel en lease, maar ook voor een betrouwbare occasion. Onderdeel uitmaken van het netwerk merkspecialisten betekent voor onze klanten: altijd up-to-date geschoold personeel en faire prijzen. Kwaliteit leveren en persoonlijke aandacht geven is de key waar het allemaal om draait!”

Erkend reparateur

Autohuis De Poort was tot voor kort Citroën Erkend Reparateur. Na de aansluiting bij PCA TOP Merkspecialist, een garageformule van ABC Automotive, zijn ook rijders van Peugeot, Fiat en Opel van harte welkom aan de Europaweg in Woudenberg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties