De vijf leden van Coöperatie AVIA Nederland hebben een joint venture opgstart met de naam AVIA Volt Nederland. Het samenwerkingsverband richt zich op onder meer landelijke aanbestedingen rond laadinfrastructuur in het publieke en private domein.

Achilles Brandstoffen Maatschappij, AVIA Marees, AVIA Weghorst, SO Retail en Vollenhoven willen zo gezamenlijk hun positie versterken in de laadinfrastructuur voor elektrisch vervoer in Nederland. Voor de lokale activiteiten gericht op EV-mobiliteit, blijven de leden zelfstandig opereren onder dezelfde merknaam AVIA Volt.

“Met deze ontwikkeling vergroten wij onze mogelijkheden om te participeren in landelijke aanbestedingen voor laadinfrastructuur”, zegt Ruben Leijdekker uit, algemeen directeur van de nieuwe B.V. en eveneens financieel directeur van de Coöperatie AVIA. “Zodoende stellen wij onszelf in staat om nog sneller stappen voorwaarts te zetten in de energietransitie en bij te dragen aan de verduurzaming van vervoer in Nederland.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
Meest bekeken berichten
Recente reacties